Puszta & Lake Tisza

Hortobágy - Kultúrne programy a podujatia

Kultúrne programy a podujatia

Návštevníkom jazera Tisza sa naskytnú možnosti zúčastniť sa rôznych kultúrnych programov.

V turistickej sezóne 2009 si návštevníci môžu vybrať z nasledovných podujatí:

Liečivé kúpele a kúpeľné centrum Aquaticum

Aquaticum Debrecen

V hale, ktorú kryje kupola, sú k dispozícii 4 bazény s termálnou vodou, striedavé kúpele, a parné boxy. Kúpalisko čaká návštevníkov s ôsmimi bazénmi: dva liečivé bazény,  bazén s vlnobitím, detský a plavecký bazén s napätou hladinou. Komplex krytých zážitkových kúpeľov - ktoré svojho druhu sú jedinečné v celej krajine – ponúkajú nasledovné služby: bazény s vlnobitím, na plávanie a na hry, perličkový kúpeľ, masážny vodný lúč, vírivý bazén, jaskynné kúpele s vodopádom, jaskynný vírivý bazén, masáž pod vodou, 11 detských kĺzačiek s piatimi bazénmi ......

Jazero Tisza

V mieste

prieniku rieky Tiszy do Veľkej maďarskej nížiny vás v čarovnom prostredí očakáva druhé najväčšie jazero Maďarska: jazero Tisza (127km2). Šťastnou charakteristikou jazera je, že sa na južnej strane navzájom nerušene pohybujú milovníci rušných športov, na severnej strane jazera rybári či ekoturisti, skúmajúci faunu a flóru.

Ponuka ubytovania  Tiszafüred  Abádszalók  Berekfürdő Karcag

Hajdúszoboszló termálne kúpalisko - Aqua-Palace kryté zážitkové kúpele

"Najväčší kúpeľný komplex v Európe, nový krytý aquapark"

Kúpalisko, ktoré sa rozprestiera v 30 hektárovom parku je otvorený od 1. mája do 30. septembra. Má 13 bazénov, ktoré sú veľmi obľúbené u návštevníkov každej vekovej skupiny.

 Svoje brány otvorila najnovšia senzácia, Aqua-Palace kryté zážitkové kúpele!

Ponuka ubytovania