77 kilometrov dlhé "Maďarské more”

 77 kilometrov dlhé "Maďarské more”  je najväčšie sladkovodné jazero v strednej Európe. 
Jeho rozloha zaberá 596 km2 a dl’žka brehov 197 km. Napriek stále rastúcemu turistickému ruchu je voda jazera mimoriadne čistá.
Svedčí o tom nielen množstvo rýb, ale i pravidelná kontrola kvality vody, ktorú monitoruje aj jeden z najväčších automotoklubov - nemecký ADAC. Teplota vody sa pohybuje v lete medzi 20 až 26°C, ráno a večer prekračuje teplotu vzduchu.
Oblasť Balatonu sa vyznačuje príjemným, slnečným, teplým podnebím od polovice mája do polovice októbra.
Viac ako 70 dní v roku teplota vystúpi nad 25°C.

 Ponuka ubytovania

Srdečne Vás vítame v Zalakaroši

Srdečne Vás vítame v Zalakaroši v tejto viac ako 750 rokov starej obci.

 

 Termálne kúpalisko vybudované v prekrásnom prostredí parku, svojimi bazénmi s liečivou vodou - od sedacieho až po bazén s vlnobitím - zabezpečuje oddych, rekreáciu, regeneráciu a nespútanú vodnú zábavu pre všetkých členov rodiny. Príďte, vyliečte sa a oddychujte v Zalakaroši!

Ponuka ubytovania

S dĺžkou pláží priblížne 15 km

S dĺžkou pláží priblížne 15 km je centrom južného Balatonu a je najobľúbenejším a najnavštevovanejším rekreačným strediskom. Obľubujú ho hlavne rodiny s deťmi a mladí, ktorým vyhovuje čulý turistický ruch a široké možnosti zábavy vo dne i v noci. V prístave Siófok zastavujú všetky balatonské lodné linky, pravidelne premávajúce po jazere. Odtiaľto môžu turisti podnikať výlety na vyhliadkovej lodi. V lete usporadúvajú v Siofóku operetné predstavenia, koncerty populárnej hudby a výstavy diel uznávaných domácich i zahraničných umelcov.

Ponuka ubytovania

Zamárdi je veľmi žiadúce letné rekreačné stredisko

Zamárdi je veľmi žiadúce letné rekreačné stredisko a to vďaka Balatonu, ktorý lemuje po celej dĺžke viac kilometrov udržiavaná voľná pláž. Všetkých návštevníkov víta rôznymi ubytovacími, stravovacími službami ako aj programami pre voľný čas ako je plachtenie, rybárstvo, poľovníctvo, turistika, bicyklovanie a rôzne festivaly.    

 Ponuka ubytovania

Perla Stredného Zadunajska

Perla Stredného Zadunajska sa nachádza na pol ceste medzi Balatonom a Budapešťou. Nie náhodou sa nazýva jazerom slnka: počet slnečných hodín je veľmi vysoký – 2050 ročne – a teplota vody v lete dosiahne až 26 C. Na južnej strane očakávajú tých, ktorí sa radi kúpu, športujú a oddychujú.

 

Pre nich sú vybudované pláže, možnosť požičania člnov a potrieb na vodné športy, obnovené liečebné kúpele v Agárd.

 

  

Náš lodný park

Náš lodný park disponuje plavidlami s kapacitou od 40 až po viac sto osôb.
Organizujeme podujatia a rôzne akcie s ponúkanými službami:

  • príprava studených a teplých jedál, šalátov a zákuskov
  • široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov
  • hudobné a tanečné vystúpenia

Zabezpečíme aj ubytovanie na základe rezervácie v našom Hoteli Móló v Siófoku.

Na lodiach možnosť organizovania firemných akcií, výstav a rôznych podujatí.