13. Medzinárodný festival Harley-Davidson 2011 Alsóörs www.balaton.sk

6-10.6.2012 Alsóörs

Mezinárodný festival Harley-Davidson je najväčším a najpopulárnejším festivalom v Strednej a Východnej Európe. V roku 2010 sa zúčastnilo našich programov viac než 5000 motorkárov a 30 000 hostí. Akcia naplánovaná pôvodne na trojdňovú sa kvôli veľkému záujmu a požiadavkám rozšírila na sedemdňovú.

 

 

Kemping, ktorý sa nachádza na území celkom 15 hektárov je jedným z najkrajších v najznámejšom regióne Maďarska, priamo na severnom brehu jezera Balaton v Alsóörs, vo vzdialenosti od Budapešti len 130 km. Ponuka ubytovania v okolí je bohatá, počnúc ubytovaním na súkromí až po štvrohviezdičkové hotely.

Na mieste  Festivalu Harley-Davidson v Alsóörs čaká na Vás množstvo programov, pričom zjazd je preslávený svojou ponukou programov na vysokej úrovni. Na jej javisku koncertovalo už množstvo zahraničných umelcov, ako napríklad Steppenwolf, Uriah Heep, Creedence, Motörhead, Animals, Cream, Boney M., Suzi Quatro, Gary Moore a Cool and the Gang. O dobrú náladu sa postarajú ďalšie výborné hudobné skupiny až do rána.

Na motorkárov čakajú súťaže zručnosti, krásy, ako aj motorové túry s turistickým sprievodcom. Tradičný sprievod v sobotu je jedným z najvýznamnejších akcií roka v okolí, ktorú v roku 2009 absolvovalo viac než 8000 motorkárov asi 50 km dlhý pretekársky úsek. Každým rokom je veľký záujem tiež o testovanie motoriek. Pre hostí neprichádzajúcich na motorkách poskytujú množstvo zábavy rôzne súťaže, lety vrtulníkom a simulačné hry. Odvážnejší si môžu vyskúšať tiež bungee jumping, ako aj byť vystrelený z praku. O zábavu najmenších sa postarajú minimotorky, šmýkačky a trambulína. Okrem kúpania sa môžu naši hostia využívať služby pekného bazénu v kempe.

Mezinárodný festival Harley-Davidson sa postará o to, aby sa naši návštevníci cítili čo najviac ako doma. Našich hostí vítáme širokým výberom jedál a nápojov na vysokej úrovni. Prevádzkujeme úschovňu batožiny a zmenáreň. O bezpečnosť našich hostí se stará počas  24 hodin denne bezpečnostná a záchranná služba, a spolok hasičov.

Prežite svoju dovolenku na Balatone, medzi prekrásnymi motorkami v Alsóörs, kde zabezpečíme individuálne zážitky, priateľské prostredie, výbornú náladu Vám, i pre Vašu rodinu.

 

ceny

Ceny sú vrátane DPH.

 

FESZTIVAL lístok  [4 dni]: 50-65 €

  Zahŕňa nasledovné:

  • Účasť na všetkých programoch
  • Rally package (tričko, šiltovka,welcome drink)
  • Stanovanie zdarma (vo vnútri areálu pre motorkárov s vlastným stanom)
  • Pozor! Osobný automobil v kempingu spoplatnený 2.000 Ft /deň/vozidlo,
    obytný príves 4000 Ft /deň/vozidlo v areály kempingu. 

 

ďalšie info www.hog.hu